Як пояснити дітям Євангеліє за допомогою десяти слів?
Середа, 29 січня 2020, 09:21
Чому нам буває так складно ділитися Доброю Новиною з дітьми? Іноді страшно почати, а іноді ми просто не знаємо, як і про що говорити. Ось три поради і один метод, які спростять це завдання.
Не ускладнюйте. Суть Євангелія насправді досить проста, але ми схильні ускладнювати її. Не потрібно.
Не відволікайтеся. Набагато простіше пробігтися мимохідь по сторінках Біблії, як це люблять робити діти. Але Євангеліє занадто важливе, тому зосередьтеся.
Коментарі відсутніЧитати далі: Як пояснити дітям Євангеліє за допомогою десяти слів?
Прощання з колядою на Аскольдовій від учасників парафіяльної Катехитичної школи
Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила
Неділя, 26 січня 2020, 23:28
По завершенні трьох світлих празників Різдва Христового, Обрізання Господнього та Богоявлення, у неділю, 26 січня, у храмі св. Миколая Мирлікійськго на Аскольдовій Могилі, діти та катехити Катехитичної школи ім. Блаженної пам’яті Любомира Гузара, для отців, парафіян та гостей храму гучною розколядою організували прощання з циклом Різдвяних свят.
Читати далі: Прощання з колядою на Аскольдовій від учасників парафіяльної Катехитичної школи
Тиха трагедія з нашими дітьми, про яку ніхто не говорить
Субота, 25 січня 2020, 12:18
Вікторія Прудей (Victoria Prooday) володіє ступенем магістра з трудотерапії в Медичній школі при університеті Торонто. У неї великий досвід роботи з дітьми та батьками.
Я закликаю батьків, що піклуються про майбутнє своїх дітей, почути те, що я говорю в цій статті. Навіть, якщо ви не згідні з моєю точкою зору, будь ласка, дотримуйтесь рекомендацій в кінці цієї статті. Після того, як ви побачите позитивні зміни в житті вашої дитини, ви зрозумієте, чому я говорю те, що говорю!
Коментарі відсутні
Читати далі: Тиха трагедія з нашими дітьми, про яку ніхто не говорить
Сторінка 151 з 1376