«Двадцять п'ятого травня ми обиратимемо майбутнє наших дітей»
Вівторок, 06 травня 2014, 21:46
Синод єпископів УГКЦ 6 тавня оприлюднив послання, в якому закликав українців «активно сприяти проведенню цих доленосних виборів і сумлінно взяти в них участь».
Владики наголошують, що новітня історія незалежної Української Держави ще не знала такої напруженої передвиборчої кампанії, яка б відбувалася в настільки драматичних умовах. Тому, наголошують єрархи УГКЦ, нам сьогодні як ніколи потрібне єднання всіх здорових суспільних сил та інституцій.
Читати далі: «Двадцять п'ятого травня ми обиратимемо майбутнє наших дітей»
Віра на межі розчарування
Понеділок, 05 травня 2014, 09:34
Мабуть, кожен з нас мав би зізнатися у тому, що Річард Ньютон назвав «незрозумілою нехіттю до молитви». Вона проявляється не тільки у бракові молитви, але також в обманах. Безліч людей ніби говорять у молитвах те, про що думають, але при цьому вони обманюють самих себе. «Дякую Тобі, що я не такий, як інші», — молився книжник (Лк 18, 11). Його занурене у тьму серце говорило те, у що він вірив, але це була неправда.
Add a comment«Путін дивиться на світ як імператор і бажає замінити людям Бога»
Субота, 03 травня 2014, 23:50
Михайло Димид розповів "Сегодня", чому поїхав на Майдан, чому, на його думку, жителі сходу не люблять Україну і чому кримчани віддали Крим
Ім'я львівського священика Михайла Димида стало відомим після гучних судових розглядів з ДАІ: у січні цього року автоінспекція намагалася «сфабрикувати» проти нього «справу» за участь в Автомайдані, але отець Михайло виграв суд, а тепер шукає імена замовників.
Add a commentЧитати далі: «Путін дивиться на світ як імператор і бажає замінити людям Бога»
Надія за часів абсурду
Середа, 30 квітня 2014, 23:37
Історії про великих людей Старого і Нового Завіту говорять нам, як надія розквітає у ситуаціях абсурдних і незрозумілих. Хорошим прикладом тут є Авраам, який отримав абсурдну обітницю.
Спільнота надії
Одне з найважчих завдань, які нині стоять перед нами, це переконати людей, щоб і надалі взаємно надіялися на доброту одні одних, оскільки лише таким чином вони зможуть розпочинати все заново. Надії ми також потребуємо як народ, як людська родина і як ціле сотворене. Без надії неможливо створити спільноту. В певному істотному сенсі спільноту можуть творити тільки люди, здатні до надії, які вірять, що посеред біди і поділів добро є можливим.
Нехай ці святі навчають нас не згіршуватись Христовими ранами а входити у таємницю Божого милосердя
Неділя, 27 квітня 2014, 23:16
У неділю, 27 квітня 2014 року, під час Святої Меси на площі перед ватиканською базилікою Святого Петра, Вселенський Архиєрей Франциск канонізував, тобто зарахував до лику святих Католицької Церкви, двох своїх попередників на Петровому престолі, Папу Івана ХХІІІ і Папу Івана Павла ІІ.
На початку своєї проповіді, виголошеної після того, як євангельський уривок був прочитаний латинською та грецькою мовами, Святіший Отець зазначив, що осередком цієї неділі, яку Іван Павло ІІ забажав присвятити Божому Милосердю, є прославлені рани воскреслого Ісуса Христа. Він показав їх Своїм апостолам уже під час Своєї першої появи, тобто ввечері у сам день воскресіння.
Add a commentБільше статей...
Сторінка 64 з 83