Глава УГКЦ про три особливості вшанування жертв Волинської трагедії у 80-ті роковини

Україна

Понеділок, 10 липня 2023, 19:45

Духовні події, які цими днями ми пережили у зв’язку із вшануванням жертв насильства Волинської трагедії, подарували нове світло надії у справі загоювання ран пам’яті. Нове розуміння формули «Прощаємо і просимо прощення» допоможе нам зробити крок уперед на дорозі польсько-українського примирення. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у коментарі для Департаменту інформації УГКЦ про 80-ті роковини Волинської трагедії.

Він назвав три особливості цьогорічного вшанування жертв, які, на його переконання, допоможуть наблизити примирення між Україною і Польщею.

Add a comment

Читати далі: Глава УГКЦ про три особливості вшанування жертв Волинської трагедії у 80-ті роковини

   

Благодійний концерт

Митецька сторінка

Четвер, 06 липня 2023, 20:03

Add a comment
   

Венедикт Алексійчук

Християнське вчення

Четвер, 06 липня 2023, 19:56

Важливо наголосити, що все Господь нам дає, щоб ми служили іншим. Він усе дає мені це з якоюсь метою. Тому так важливо питати себе, для чого Господь послав мені те чи інше. Кожен із нас має якусь місію і є важливий для Бога. Важливо любити тих людей, яких Бог поставив на моїй життєвій дорозі.

Завжди доречно запитувати себе, як я можу послужити тим, хто на моїй життєвій дорозі. Завжди можемо щонайменше виділити час і увагу.  Важливо бути свідомим своє місії саме у цей історичний час. А скільки у світі є нещастя й убогости, самотности й смутку, болю й страждання!

Add a comment

Читати далі: Венедикт Алексійчук

   

Сторінка 6 з 1346

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/