Зустріч, присвячена душпастирству іммігрантів в Італії

Світ

Середа, 29 жовтня 2008, 19:52

У Римі, від 27 до 29 жовтня 2008 р., пройшов національний симпозіум фундації «Migrantes» при Єпископській Конференції Італії, яка відповідає за душпастирство мігрантів. Темою зустрічі є «Церковна інтеграція мігрантів в Італії». Симпозіум покликаний звернути увагу на дійсність духовного супроводу та інтеграції різних іммігрантських спільнот, присутніх в Італії, проаналізувавши діяльність спеціальних структур, починаючи від різних служінь в парафії і закінчуючи душпастирськими координаторами в Італії. Порушено також теми екуменізму та міжрелігійного діалогу, сім'ї мігранта, надання допомоги жертвам торгівлі людьми.

Add a comment

Читати далі: Зустріч, присвячена душпастирству іммігрантів в Італії

   

Послання Діви Марії, дане у Меджугоріє 5 жовтня 2008 року

Світ

Середа, 29 жовтня 2008, 16:48

«Дорогі діти! У цей особливий спосіб я закликаю Вас усіх молитися за мої наміри щоби через ваші молитви ви могли зупинити план нечистого для цього світу, котрий із кожною дниною віддаляється від Господа і котрий заміщає собою Господа та руйнує все прекрасне і добре у душах кожного з вас. Для цього, малі діточки, озброюйте себе молитвою і постом, щоби ви змогли усвідомити як багато вас любить Господь і змогли виконувати Його волю. Дякую вам за те, що відповіли на моє запрошення.»

український переклад
Add a comment
   

Завершився Синод Єпископів Католицької Церкви

Світ

Понеділок, 27 жовтня 2008, 10:53

У неділю, 26 жовтня 2008 р., вранці, в базиліці Святого Петра у Ватикані, Папа Венедикт XVI очолив урочисту Службу Божу з нагоди закриття Синоду Єпископів, що від 5 жовтня тривав у Ватикані. Разом з Вселенським Архиєреєм співслужили понад 300 Синодальних Отців та усі ті, що були задіяні у підготовці та проведенні Синоду.
Add a comment

Читати далі: Завершився Синод Єпископів Католицької Церкви

   

Сторінка 1353 з 1364

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/