Головна

КИЇВ – ЗАЗДРІСТЬ – ЗАРВАНИЦЯ – КИЇВ

Дорогі парафіяни 27 березня 2004 року Божого, Божим провидінням наша парафія за Благословенням світлої пам'яті владики Михаїла, і Екзарха владики Василя Медвідь встановили Хресну дорогу, Київ - Заздрість - Зарваниця. За сприянням декана Зарваницького о. Дмитра, стараннями парафіян п. Богдана і Світлани Тернопільських, п. Орести Цембрівської було поставлено 14 стацій Хресної дороги між с. Заздрість - Зарваниця. І в цей день поставлена дорога була посвячена молитвою прочан з Києва, Житомира, Ірпеня, Харків, Херсон, Кам'янець-Подільськ, Львів, Фастів. Гаслом дороги є: " На славу Божу і спасіння України! ".

3 - 5 квітня 2009 року у 5 річницю поставленої Хресної дороги ми знову вирушили в прощу. Молитись за спасіння України, за покликання, за життя і свячення Євангелії. Нас зібралось майже 70 прочан, серед них багато молоді. Пройти 28 км не є легкою справою і хоч супроводжує нас автобус і завжди можна під'їхати, але більшість прочан з великою вірою і молитвою ідуть Хресною дорогою щоби вклонитись Зарваницькій Богородиці. За стражданнями Ісуса Христа до заступництва Зарваницької Матері Божої несуть свої благання прочани. В дорозі нас супроводжує заступництво Блаженної пам'яті Патріарха Йосипа Сліпого. З його рідної оселі ми розпочинаємо цю Хресну ходу. Ця дорога страждання України і утвердження нашої віри, нашого спасіння. Є задум біля кожного Хреста встановлювати таблиці з іменами священиків, монахів, монахинь і вірних що відали життя за віру Христову. Потім добавляти імена тих хто відав своє життя за Україну.

В суботу 4 квітня була дуже гарна тепла днина, було дуже легко і піднесено йти дорогою мальовничого поділля. По переду несеться Хрест - розп'яття, молиться вервиця, біля кожної стації читаються молитви. І ціллю нашою є молитва перед образом Матері Божої Зарваницької. Добре знаємо що наша жертва мила Богові і Господь вислуховує наші молитви.

Сьогоднішній день знову не є легким для життя нашого народу, всі мають свої скорботи і радості і кому їх доручити як не Господу. В вересні місяці в день пам'яті патріарха Йосипа ми знову рушимо в молитву за Церкву і Україну. Віримо що всі випробування які нас чикають будуть подолані чудний спосіб заступництвом Господа. 
Подяка всім прочанам. Велика Ваша Віра заступництво Зарваницької Богородиці над нами.

Матеріал: Іллі «Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/