Головна

Марійська молитва з Папою Венедиктом XVI у першу неділю травня

3 травня 2009 р., у першу неділю місяця, Святіший Отець, після Божественної Літургії, яку він очолив в базиліці Святого Петра у Ватикані з нагоди священичих свячень, ще раз звернувся до вірних із недільним повчанням, проказав молитву «Царице Неба» та уділив усім присутнім своє Апостольське благословення. Помолитись із Вселенським Архиєреєм прибуло багато вірних із Риму, інших міст Італії та навіть з найвіддаленіших куточків світу, - центральна площа Ватикану була заповнена паломниками.

Відразу на початку Святіший Отець зазначив, що не випадково він обрав саме цю четверту неділю Пасхи як день свячень 19-тьох нових священників для Римської дієцезії, адже саме у цю неділю біблійні читання звертають нашу увагу на Ісуса як Доброго Пастиря, додаючи, що саме з цієї причини сьогодні відзначається ще й Всесвітній День молитви за покликання. Вселенський Архиєрей пригадав, що у його зверненні, з нагоди цієї події, він запропонував призадуматись над темою: «Довіра до Божої ініціативи та відповідь людини». Довіра до Всевишнього, Який усіх кличе до святості, а деяких до особливішого служіння та посвячення, проявляється у молитві. Ми повинні багато молитись за покликання, наголосив Папа, просити цього дару, як в особистій розмові із Богом, так і у спільній, щоб велич та краса Божої любові потягала багатьох до слідування за Ісусом, священичим шляхом, або у богопосвяченому стані. За словами Папи Венедикта ХVІ необхідні також підносити наші молитви за святі подружжя, які були б здатні вказати своїм дітям, особливо, власним прикладом, на горизонти, до яких необхідно прагнути вільній людині.

Святі, яких Церква пропонує своїм вірним для почитання, вказують на дозрілий плід зустрічі Божого покликання та відповіді людини. «Довірмо їхньому небесному заступництву нашу молитву за покликання», - промовив Святіший Отець, додаючи, що є ще й інше намірення, у якому потрібно молитись, а саме: Апостольська подорож Вселенського Архиєрея у Святу Землю, яка розпочнеться 8, а завершиться 15 травня. Папа відвідає головні місця, пов'язані із нашою вірою. Це паломництво Єпископа Риму скероване на те, щоб підтримати християн тієї землі, запевнити їм духовну близькість, адже вони щоденно зустрічаються із багатьма труднощами. «Крім того, я буду паломником миру, в ім'я єдиного Бога, Який є Батьком усіх. Свідчитиму про діяльність Католицької Церкви, на користь тих, які намагаються практикувати діалог і примирення, щоб дійти до тривалого та стабільного миру у справедливості та взаємній пошані», - наголосив Вселенський Архиєрей, висловлюючи своє переконання, що ця подорож матиме велике екуменічне та міжрелігійне значення.

Заохочуючи зібраних молитись до Матері Доброго Пастиря за нововисвячених священиків та за добрі покликання, Святіший Отець закінчив свою промову та розпочав молитву «Царице Неба».

За матеріалами: http://www.radiovaticana.org/

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/