Головна

Єпископська хіротонія владики Йосифа Міляна

Слава  Ісусу Христу!

Парафіяни церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі щиро вітають рукоположеного єпископа Йосифа Міляна.

Хай Бог веде Вас своєю дорогою правди. Осяює шлях Великого служіння. Дарує лаку і скріплює Віру, Надію та Любов.

P.S. 18 червня 2009 р., у Києві, в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ, відбулася єпископська хіротонія владики Йосифа Міляна, СУ, Єпископа-помічника Київської архиєпархії УГКЦ. Це було особливе свято.

В присутності Глави УГКЦ, Блаженнішого Любомира Гузара, свячення уділили владика Іван Мартиняк, Архиєпископ-митрополит Перемишльсько-Варшавський УГКЦ, який був головним святителем, владика Юліан Вороновський, СУ, Єпарх Самбірсько-Дрогобицький УГКЦ, та владика Петро Стасюк, ЧНІ, Єпарх для українців-католиків в Австралії, Новій Зеландії та Океанії.

В урочистому богослуженні взяли участь Апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Іван Юрковіч, який звернувся із привітальним словом, єпископи, що виконують своє служіння в Україні, а також деякі з діаспори, між якими, крім вже згаданих, був владика Діонісій Ляхович, ЧСВВ, Апостольський Візитатор для українців греко-католиків в Італії та Іспанії. Від імені Конференції Римо-Католицьких Єпископів України владику Йосифа привітав Архиєпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький.

До спільної молитви приєдналися понад 120 священиків, були присутні численні сестри із різних Чинів і Згромаджень. Отець Ярослав Карп'як, який працює у ватиканській Конгрегації Східних Церков, зачитав привітання від її Префекта кардинала Леонардо Сандрі та Секретаря архиєпископа Циріла Васіля.


 

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/