Головна

Як позбутися цієї найпоширенішої проблеми?

pexels-pixabay-356147-563x353Тепер хоч ми і маємо дуже багато засобів комунікації, існує брак діялогу в суспільстві. Брак слухання один одного провадить до стереотипів, ми не готові почути одні одних.

Дуже добре вміємо критикувати одні одних, однак не готові почути тих, хто поруч. Часто боїмось почути інших, бо боїмося, що вони будуть загрозою нашій «ідентичності». Це цілковита неправда, бо інші радше збагатять одні одних своїми знаннями і досвідом. Тому через зустрічі ми взаємно збагачуємося.

Потрібно також вчитися ділитися своїм досвідом. Він наш і в тому наша цінність. Нехай він буде навіть суб’єктивний, а може і помилковий, але це наше переконання. Важливо бути щирим у своїй поставі, старатися не грати ролей. У зустрічах важлива полеміка, тому не треба боятись її. Однак маємо бути готові та відкриті, щоб почути думку іншого. В тому проявляється саме слово, що складається з «дія» (багато) і «лог» (говорять), усупереч «моно» (один) і «лог» (говорить).

Діялог — як відлуння, де ми слухаємо одні одних і говоримо свою думку. Особливо в часі будь-яких змін важливий діялог, щоб комунікувати, повідомляти про свої дії і про те, як відбуваються зміни. Самі проблеми дуже часто полягають у тому, що ми замало говоримо одні з одними. Інформації ніколи не буває забагато.

Владика Венедикт АЛЕКСІЙЧУК

Джерело: https://dyvensvit.org/

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/