Головна

«Карітас-Печерськ» відправив 76 посилок допомоги потребуючим

Парафіяльна служба милосердя «Карітас-Печерськ» церкви св. Миколая на Аскольдовій могилі відправила 76 посилок допомоги потребуючим. А саме: дітям, яких залишила мама, що відбуває покарання у тюрмі, потерпілим від повені родинам у с. Воскресенці Коломийського району Івано-франківської області.

«Також ми не забули про матерів, що відбувають покарання у в'язниці. Цю працю провадять волонтери пані Марта Бліхар, Марьяна Черешнівська та інші. Запрошуємо волонтерів для цієї місії милосердного служіння і молитви за потребуючих. Особливо потрібен юрист, який би міг допомогти матерям, що ув'язнені, щоб відновити їхні права на залишених дітей», прокоментував подію для ІА «Оранта» настоятель церкви от. Ігор Онишкевич.

ІА «Оранта» 

На фото: настоятель церкви св. Миколая на Аскольдовій Могилі Ігор Онишкевич та волонтер проекту Марта Бліхар  оформляють і відправляють посилки у поштовому відділенні на Печерську

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/