Головна

Аскольдова студія малювання

6985Звіт за листопад.

Студію малювання у листопаді місяці 2020 р.Б. відвідали одна дитина і четверо дорослих. Було проведено три із п'яти запланованих занять.

Опрацьовані теми:

1. Клаузура графічна: вправи, малюнок, листівка. Матеріали: кольорові ручки та кольоровий папір.

2. Перо-чорнило: прописи різними перами. Матеріали: прописи-вправи, папір, ручки-пера різних номерів, червоне, чорне, синє та бузинове чорнило.

3. Береги-обереги по клітинках. Матеріали: кольорові ручки, листочки в клітинку, лінійка, простий олівець, гумка, ножиці, картон, клей ПВА.

Також проведено майстер клас з петриківського розпису та живопису у «Клубі 60+». Присутні шість осіб.

Лідерів відвідування немає, є нові учні.

 

Звіт за грудень

На Студії малювання у грудні місяці 2020 р.Б. проведено одне з чотирьох запланованих занять через нездужання викладача.  Заняття відвідали одна дитина і троє дорослих.

Тема заняття: витинанка «Сніжинка», чотири- та шестикутні сніжинки. Матеріали: кольоровий та білий папір, ножиці, простий олівець, гумка, скотч. 

Лідерів відвідування немає, є нові учні.

Звіт за І семестр 2020-2021 н.р.

У І семестрі Студію малювання відвідали шість дітей проти 21-42 дітей зазвичай та 10 дорослих.

На Студії малювання у І семестрі 2019?2020 н.р. проведено шість із 13 запланованих занять.

Одинадцятий в історії Студії 2020-2021 навчальний рік б'є всі рекорди. Вперше за всю історію студії лідерство взяли дорослі. Причин кілька. Це і загальнонаціональний адаптивний карантин із забороною збиратись більше 20 осіб, і дистанційне навчання в школах, і брак грошей в багатодітних родинах просто на дорогу до церкви, і звичайна людська обережність.

 

Увага! У січні-лютому 2021 р.Б. Занять на Студії не буде з причини загальнонаціонального локдауну та підготовки і здачі випускних випробувань у ВУЗі й написання і захисту дипломної роботи керівником Студії.

Ганна Шостак, спеціально для «Оранти».

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/