Головна

«Служіть Господу з радістю…» Псалом 99

image4До Дня Незалежності, 30-ти ліття Карітас-Печерськ, для дітей, чий тато віддав своє життя за незалежність України, підготовили друковані футболки з авторськими принтами від Олесі Вакуленко «ДАРУНОК ВІД ТАТА».

Отримавши дарунки, щодня надходять теплі слова подяки всім жертводавцям, творцям і організаторам:

«Дякуємо жертводавцям, творцям та організаторам за подарунок від тата! Футболочка дуже гарна!!! Такі відгуки пишуть батьки і надсилають чудові світлини.»

image3«Діти дуже задоволені. Велика подяка від мене та дітей за подарунок від тата та ще й до Дня Незалежності України, за яку тато поклав своє життя. Хай Бог завжди благословляє та допомагає у всіх ваших справах.»

«Велике дякуємо, всім хто долучився до акції, майстрині, організаторам та Господу, що надає вам усім наснаги наповнює серця добром та щедрістю! Всім добра та миру! Любимо вас усіх!»

«Дякуємо, також вдячні тим хто жертвує з любові, час та кошти і ділиться дарами»

Всього 25 родин, які прийняли «дарунок від Тата», відправлено 47 футболок, для кожної дитини, загальна сума витрат становить 10300 грн.

Хай Господь благословить!

Ганна Онисько, «Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/