Головна

Пригоди італійського священика на Донбасі

У міста Димитрово Донецької області два дні перебував священик із Флоренції Володимир Волошин, якого запросив о. Іван Василенко, парох греко-католицької церкви святих верховних апостолів Петра і Павла.

«Протягом багатьох днів я буду осмислювати побачене. Взагалі, дуже боявся їхати на Донеччину, бо чутки ходили не дуже добрі, а виявилося навпаки», повідомив священик з Італії ІА «Оранта»

Володимир Волошин народився у Львівській області, закінчив семінарію «Святого Духа», у с. Рудне на Львівщині. Закінчивши навчання, отець отримує запрошення від Блаженнішого Любомира поїхати в Італію, у місто Флоренцію духовно допомагати заробітчанам з України. Спочатку парафіян було небагато , але з кожним днем кількість парафії збільшується. У Флоренції о. Володимир проживає понад 10-ти років. Наразі релігійна громада налічує 150 осіб, з яких 99% - жінки.

Священики Іван Василенко та Володимир Волошин спільно відправили недільну службу в храмі святих верховних апостолів Петра і Павла. Проповідь читав о. Володимир, тема якої була «Недільний відпочинок».

Парафіянам запам'яталися слова святого Августина, які в своїй проповіді згадував отець Володимир: «Душа ніколи не знайде відпочинку, поки не дійде до Бога».

Христина Чуприна, ІА «Оранта», м. Донецьк

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/