Головна

Глава УГКЦ у День Незалежності молився за те, щоб українці «жили по правді, діяли справедливо, любили свій народ»

У День святкування 18-ї річниці незалежності нашої держави у Софійському соборі Києва відбулася молитва за Україну. Традиція починати святкування Дня Незалежності зі спільної Молитви за Україну та український народ започаткована Віктором Ющенком декілька років тому. Від Української Греко-Католицької Церкви учасником молитви був Блаженніший Любомир, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький.

У Святій Софії спільно молилися Президент України Віктор Ющенко з родиною, Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, Голова Верховної Ради Володимир Литвин, Глава Секретаріату Президента України Віра Ульянченко, представники міської влади, політичні та громадські діячі. Молебень спільно проводили представники різних релігійних конфесій.

«Господи, Боже наш! У нас запанував безпорядок, який ми називаємо кризою. Кожний з нас пробує аналізувати по-своєму, шукає розв'язок, щоб вийти з тої кризи, але, звичайно, без успіху і без великої користі для спільноти. Чомусь ми не хочемо звернутись до Тебе і шукати розв'язки, яку Ти хочеш нам дати. А Ти, Господи, у своїй премудрості, даєш нам розв'язку дуже просту, яку можна висказати трьома словами: правда, справедливість, любов», - промовив Глава УГКЦ під час своєї молитви. Тоді Блаженніший Любомир продовжив: «Сьогодні, зібрані тут у храмі Твоєї Премудрості, у цей для України так важливий і святочний день, просимо тебе, Господи, дай нам відваги і духовної сили прийняти і застосувати Твою розв'язку: жити по правді, діяти справедливо, любити свій народ. Про це все просимо Тебе, Господи, і надіємося на Твоє милосердя за заступництвом Пресвятої Богородиці, у якої стіп тут сьогодні стоїмо, і за молитвами усіх Святих, яких видала наша українська земля. Амінь».

Департамент інформації УГКЦ

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/