29 червня день пам'яті Василя Сліпака.

"Ця війна повинна закінчитись нашою перемогою. І цієї перемоги ніхто не подарує, тільки ми самі.", - Василь Сліпак.
29 червня день пам'яті Василя Сліпака - видатного українського оперного співака, соліста Паризької опери з позивним "Міф", загиблого на Донбасі п'ять років тому (1974-2016).

Родина не знала, що він полишив сцену заради боротьби за Україну. Рідним він сказав, що займається волонтерською діяльністю на сході.
"Перед тим, як Василь пішов на фронт, його кар'єра стрімко пішла в гору, контракти сипались один за одним, але Василь обрав інший шлях. Усі гроші, які в нього були, Василь витратив на фронт... Усі його рахунки вичищені до нуля... Нічого не залишилося. За три роки брат віддав фронту всі свої заощадження. Про це ми дізналися вже після його смерті.", - згадував старший брат Орест Сліпак.

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/