Головна

23 березня, Київ – пройдуть великопісні реколекції для молоді, які очолить Преосвященніший владика Андрій Хім’як

23 березня 2024 року, в Патріаршому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ пройдуть Архиєпархіальні реколекції для молоді Київської архиєпархії, на які запрошуються молоді особи віком від 14 років.

Захід розпочнеться Божественною Літургію об 11:00, яку очолить Преосвященніший владика Андрій Хім’як – єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ, Секретар Синоду Єпископів. Запрошеним реколектантом є о. Роман Гридковець. Організатор реколекцій – Комісія у справах молоді Київської архиєпархії УГКЦ.

«Вступаємо у благодатний час великого посту, в якому маємо нагоду добре приготуватися до великого свята Воскресіння Христового, свята перемоги добра над злом, світла над темрявою, надії над безнадією. Але щоб могти глибоко пережити зустріч з Воскреслим Христом – маємо відійти на глибину», – ділиться о. Михайло Крамар – голова комісії молоді.

 

Цьогорічні реколекції мають назву «Ad aspera ad astra», та мають на меті крізь призму життя і повчань Патріарха Нескореного народу – Йосифа Сліпого, допомогти нашій молоді віднайти духовні сили для звершення мандрівки Великим постом.

В часі реколекцій молодь матиме чудову нагоду, через спільну молитву та спілкування, ближче познайомитися з Преосвященнішим владикою Андрієм Хім’яком – єпископом-помічником Київської архиєпархії УГКЦ, Секретарем Синоду Єпископів.

Реколекційні науки для нашої молоді готує о. Роман Гридковець – адміністратор парафії святого Юрія Побідоносця УГКЦ у м. Чернігові, який окрім духовних роздумів дасть нам свідчення про особистий досвід служіння людям, який отримав у перші тижні військового вторгнення.

Зареєструватися можна до 21 березня за посиланням: https://forms.gle/iPAvkquVDjVnxPL36.

Пресслужба Київської Архиєпархії 

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/