Головна

Допомога прийомній родині!

5 січня 2010 року була надана допомога родині Елли Кібзи, села Іванків Бориспільського району. Це довгостроковий проект ще започаткований "Карітас-Київ" і який тепер продовжує наш парафіяльний "Карітас".

Добродій Дмитро привіз для цього дому колекції матерії для гардин, які тепер можна буде використовувати родині у своїх костюмах, які вони самі шиють. Звичайно солодощі для дітей і дарунки книжок від пана Олега.

Нами було обговорено нові проети, а саме розвиток швейної майстерні родини, оскільки кожна дитина з великим задоволенням працює в дизайні і пошитті одягу. Наша парафія вже замовила костюми для вертепу. Проблема тільки в приміщенні. Пропозиція керівництву школи про відкритя швейного класу для навчання дітей не отримала підтримки, але віримо, що питання вирішиться.

Просимо молитися за Еллу, яка перебуває в очікуванні народження дитинки. Також дякую всім парафіянам, що відкликаються і допомагають цій родині.

Матеріал Іллі, «Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/