Головна

Зустріч Старого Нового Року

За давньою традицією та церковним календарем Новий Рік зустрічали в ніч з 13 на 14 січня. Саме тому молодіжна спільнота церкви св.Миколая Чудотворця вирішила, що це хороша нагода, щоб всім зібратись після різдвяних канікул. На свята кожен їхав до себе додому, щоб у сімейному колі зустріти Різдво і тому не було змоги разом  зібратись поколядувати.

Святковий вечір почався із Служби Божої після, якої всі бажаючі разом із молоддю пішли до церковної хатини, щоб поколядувати та щедрувати. Крім уже відомих колядок і щедрівок під час вечора лунали колядки, які співали, ще наші прабабусі їх для молоді підготувала і навчила співати Іра Василик. Для кожного спільнота стала другою маленькою родиною і тому  кожен мав змогу, відчути на короткий час себе вдома.

Матеріал та фото Ярослава Павлюка спеціально для «Оранти»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/