Головна

Лижний відпочинок у Карпатах

На Аскольдовій Могилі вже стало доброю традицією щороку у зимовий час проводити оздоровлення дітей у Карпатах. Ось і сьогодні, з Божою поміччю, діти Карітас-Печерськ з Аскольдової Могили насолоджуються зимовим відпочинком у засніжених Карпатах.

Зимова спортивна підготовка на Дніпрових кручах стала дітям у нагоді, вони впевнено стоять на лижах і підкоряють гірськолижні траси.

5 лютого на відпочинок з Києва виїхала група дітей з вихователями у кількості 19 чоловік. Сьогодні діти впевнено з великим задоволенням підкорюють траси лижного курорту Мигово, неподалік Чернівців. Діти проживають у готелі «Карпатська зірка», з трьохразовим рестораним харчуванням. Погода морозна, гори засніжено, все для активного  здорового, гірськолижного відпочинку.

Цьогорічний зимовий відпочинок у Карпатах став можливим завдяки спонсорській підтримці київського гірськолижного клубу, парафіянина нашої церкви Сергія Харчука та інших благодійників.

Матеріал Іллі, «Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/