Головна

Молодіжна Хресна Дорога

У п’ятницю  26 березня  відбулась молодіжна хресна дорога в церкві Миколая Чудотворця підготована молодіжною спільнотою церкви.  Цього року молодь церкви Миколая Чудотворця вдруге готувала Хресну Дорогу. Це вже стає хорошою традицією кожного року молоддю проводити хресну дорогу у часі Великого Посту.  Підготовка таких заходів, як хресна дорога дає можливість глибше порозважати над стаціями, а потім поділитись своїми переживаннями.

Адже кожна стація є особлива і вчить нас мужності прикладом Вероніки, яка не побоялась катів і обтерла лице Ісусові, давати допомогу ближньому, як Симон Киринеєць, вставати із своїх упадків, адже Ісус впав тричі несучи хрест показавши своїм прикладом, що нас в житті чекатиме не одне падіння.

Розважання для кожної стації були у віршованій формі, а для кожної стації молодь виконувала великопісні пісні. В кінці хресної дороги о. Василь Поточняк виголосив проповідь, у якій він закликав всіх нас менше нарікати на життєві обставини, адже це нажаль характерно для українців і закликав більше дякувати Богу за кожний Його дар у нашому житті.

Матеріал та фото Ярослава Павлюка, «Оранта»

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/