Головна

Катехитична школа запрошує до науки

У неділю 12 жовтня цього року у церкві св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі, після закінчення Святої Літургії для дітей о. Олексій Геник вручив бібліотечку катехита для священників і катехитів парафії.  Духовна література була придбана у видавництві «Свічадо» і катехитичній комісії. Вартість дарунку становить 1000 грн., ці гроші пожертвували парафіяни храму.

Від тепер у катехитів є відповідна література для духовного навчання наших дітей.

У катехитичному служінню нашій парафії з любов'ю трудяться у сестра Анастасія служебниця Непорочної Діви Марії і є головою катехитичної ради, а також катехити Марія Щербатих, Любомира Лелик, Світлана Заяць, Оксана Сенчук, Орися Цимбрівська, Оксана Ясніцька та священики парафії.

Праця катехита є надзвичайно важлива, тому - «радійте, прагніть до досконалості, підбадьорюйтеся, будьте однієї думки, живіть мирно, і Бог любові та миру буде з вами» - ІІ Корентян 13,11.

18 жовтня 2008 року о 17 годині у приміщенні будинку художника на Львівській площі відбудеться концерт християнської пісні за участю переможців всеукраїнського конкурсу «Пісня серця». І наші катехити брали безпосередню участь у підготовці цього концерту, тому запрошуємо всіх відвідати концерт і гарно відпочити, духовно збагатитися.

Матеріал Іллі

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/