Головна

Концерт-презентація диску поета Костя Москальця

23 жовтня в центральному будинку художника відбудеться концерт-презентація диску з піснями чудового українського поета Костя Москальця. Поет-фантом, поет-містерія - його пісні «Вона», «Срібне поле» виконує не тільки гурт «Плач Єремії», їх співають студенти в гуртожитках, українські вояки в казармах, їх співають навіть гламурні дівчата, які в цілому не дуже обізнані з українською сучасною музикою. Але при цьому майже неможливо побачити Костя Москальця на TV, чи шпальтах газет, журналів. Його не кличуть на свої ювілеї Л. Кучма та Л.Кравчук, в нього немає орденів та урядових нагород. Та і мешкає він не в багатомільйонній столиці а в селі на Чернігівщині. І все ж таки саме він значною мірою формує смаки молодої української еліти, залишаючись за фіранками своєї скромної оселі.

Виконуватиме цього вечора пісні Москальця інший харизматичний лідер сучасної української культури Віктор Морозов. Людина-легенда, творець і гуру декількох генерацій українських рок-виконавців. Тонкий, вишуканий, інтелігентний і, знову ж таки, не дуже публічний. Варто згадати, що крім легендарної «Смерічки», де він грав і співав з Н. Яремчуком та В.Зінкевичем, Морозов долучився до створення театру «Не журись!», гуртів «Плач Єремії», «Мертвий Півень», переклав з англійської «Гаррі Поттера» для дітей, тощо.

На початку 90-х років Морозов разом із гітаристом-віртуозом та композитором Олегом Яремою заснував гурт «Четвертий кут», і тепер виступить з ним в Києві.

Також у вечорі візьмуть участь спеціально запрошені гості, друзі та колеги Тарас Чубай, Росава, Катя Гапочка, струнний квартет «Kiev-Blend».

 Євгенія Моляр за матеріалами Львівського Товариства

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/