Милосердя
«Роби Good»
Вівторок, 22 грудня 2020, 09:56
«Бог спрямовує до добра того, хто любить Його. Довіряймо Богові та крокуймо вперед. З Богом будь-яка пташка, яка відчуває, що галузка гойдається, далі співає, бо знає, що має крила.» (поради Дона Боско)
День Святого Миколая, одне з улюблених свят дітей та дорослих, це свято добра, милосердя, щедрості, радості, доброзичливості, чуйності, мудрості, любові. Святий Миколай справжній, народився та зростав у заможній християнській родині, в другій половині третього століття, в місті Патарах, у старовинній Ликіі, як подає життя святих, був доброю та чуйною людиною, жив у достатку, але бачивши потребуючих, не міг залишатися байдужим і Божа Мудрість супроводжувала та провадила його. Праведне життя Св. Миколая, заохочує багатьох людей бути великодушним та робити прості й добрі речі щодня, і є дуже багато людей, яких так і називають добродіями.
«Залишиться вам одне — те, що ви дали вбогому!» Послання Синоду Єпископів УГКЦ 2020 року
Четвер, 05 листопада 2020, 20:06
І. «Бідних матимете з собою повсякчас» (Ів. 12, 8): лики і виміри убозтва навколо нас
1. Цим посланням Синоду Єпископів УГКЦ ми, ваші пастирі, прагнемо спільно з вами скерувати наш погляд до стражденної вбогої людини, мовчазний крик якої часто не досягає вух і сердець наших сучасників. Проте вбогі мають особливе місце в серці люблячого Бога, Отця Небесного, який бідного рятує і підносить, засмученим дає зазнати щастя (пор. Пс. 5, 11. 15), а нас взиває устами свого пророка Ісаї «кайдани несправедливости розбити, пута кормиги розв’язати, пригноблених на волю відпустити, кожне ярмо зламати, з голодним своїм хлібом поділитись, увести до хати бідних, безпритульних, побачивши голого, вдягнути його, від брата свого не ховатись» (Іс. 58, 6–7).
Add a commentЩе в древньому Римі дбали про бідних
Субота, 06 червня 2020, 09:47
Відомо, що в Древньому Римі імператори тодішньої найбільшої держави у світі роздавали найзлиденнішій частині мешканців столиці хліб та сестерції, цебто тодішні гроші. Багато віків у Давньому Римі існувало багатобожжя, що відбилося у безсмертній поемі Вергілія «Енеїда». Своєрідний переклад цієї поеми зробив наприкінці 18-го століття українець Іван Петрович Котляревський, з чого й почалась новітня українська література. Отак перейняв на український лад героїв Вергілієвої «Енеїди» знаменитий і безсмертний полтавчанин.
«Ви - надзвичайні!»
Понеділок, 25 травня 2020, 18:57
Продуктові та гігієнічні набори, придбані коштом доброчинців, дійшли до людей, що знаходяться на піклуванні соціального центру у Києві.
Щиро вдячний добродіям УГКЦ, УЦ ХВЄ і Вірменської Апостольської Церкви. Дяка грамаді Церкви Альфа (пастор Viacheslav Kogut), громаді Св. Миколая Чудотворця (парох о. Ігор Онишкевич), добродію Boris Yeghiazaryan й пані Ірині Міняйло за посильну участь!
Add a commentТижневик заходів Карітасу на протидію COVID-19 за період 27.04 - 03.05.20
П'ятниця, 08 травня 2020, 10:26
Карітас Київ надав допомогу мешканцям гуртожитку у м. Вишневе, де стався спалах коронавірусу
Разом з парафіянами-волонтерами благодійники передали мешканцям гуртожитку (250 осіб), які повністю ізольовані, 25 л. антисептику, 40 продуктових пакетів та іграшки для дітей. Станом на сьогодні у гуртожитку зафіксовано понад сто лабораторно підтверджених випадків COVID-19.
Add a commentЧитати далі: Тижневик заходів Карітасу на протидію COVID-19 за період 27.04 - 03.05.20
Більше статей...
- Тижневик заходів Карітасу на протидію COVID-19 за період 13.04 - 19.04.20
- Тижневик заходів Карітасу по протидії COVID-19 за період 06.04 - 12.04.20
- «Соціальне служіння – це можливість втілити свій піст у повсякденну реальність», – о. Роман Сиротич
- ЗВІТ №10 про роботу Благодійного фонду «Карітас-Печерськ» при парафії Церкви Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі (жовтень 2019 р.)
Сторінка 2 з 17