Християнське вчення
Коли ти бачив брата - ти бачив Бога
Понеділок, 12 серпня 2013, 01:53
Роби те, що можеш, із тим, що маєш, і там де ти є! Така праця - найефективніша, добре відчутна. Бо від тебе ніхто не вимагатиме понад. Всього лише дай, що можеш! Але дай небайдуже… Дай, засвідчуючи прихильність, і власне бажання дати. Лише тоді це безкорисливо, щиро і з любові… Лише так воно, насправді, потрібне людям.
"Одна людина має право дивитися на іншу з висока тільки тоді, коли вона допомагає їй підвестись". Св. О. Піо.
Коли не шкода – заплати іншому
Неділя, 11 серпня 2013, 01:37
«Кожний погоджується, що прощення – прекрасна річ, поки йому самому не доводиться прощати», – Клайв Стейплз Льюїс. Не те щоби це було закономірністю, але, все ж таки, схожа поведінка проявляється. І є на це рада: “заплати іншому”, хоча б за зразком однойменного фільму “Pay It Forward”.
«Не бійтеся» чи «Не знаю, хто ви»?
П'ятниця, 09 серпня 2013, 17:15
З блогу Апостольського нунція в Україні, Його Високопреосвященства Томаса Едварда Ґалліксона.
Аж ото сказав хтось до нього: «Господи, чи мало буде тих, що спасуться?» Він відповів їм: «Силкуйтеся ввійти через тісні ворота, багато бо, кажу вам, силкуватимуться ввійти, але не зможуть. І як господар устане й замкне двері, а ви, зоставшися знадвору, почнете стукати у двері та казати: Господи, відчини нам! — він відповість вам: Не знаю вас, звідкіля ви.
«Передайте один одному знак миру»
Неділя, 04 серпня 2013, 17:58

В Євхаристії ми беремо участь як люди грішні та слабкі. Тому на початку літургії визнаємо: «Сповідаюся Господу Богу всемогутньому і вам, брати і сестри, що безмірно согрішив я думкою, словом, учинком і недбальством».
Гріх зачіпає всі сфери нашої особистості та щоденного життя: учинків, слів, думок, емоцій. Там, де поганий задум і нечистий намір, там є гріх.
Блаженні тихі, бо вони успадкують землю
П'ятниця, 19 липня 2013, 20:02

Він не буде ні змагатися, ні кричати і голосу його ніхто не буде чути на майданах. Він очеретини надломаної не доломить і гнота тліючого не загасить, аж поки не доведе право до перемоги. На його ім'я будуть надіятися погани. (Мт 12, 19-20)
Мені, як священику, частенько доводиться чути нарікання різних людей такого типу: «чому Бог його не покарає», «скільки вже можна терпіти», та прокльони типу «Бог напевно його покарає».
Більше статей...
Сторінка 103 з 118