Спільнота
Про інформаційну грамотність або її гігієну
Середа, 13 травня 2020, 17:35
Дедалі більше переконуюся, що у час пандемії найстрашнішим виявився не коронавірус, а зовсім інший вірус, той, що вражає людський розум, тобто інформаційний. Бо він інфікує навіть ізольованих людей у найбезпечніших місцях, а його наслідки набагато тривожніші.
Дотепер, коли мені доводилося зустрічати якусь фальшиву чи маніпулятивну інформацію у соцмережах, я старався якось на це зреагувати, прокоментувати і зауважити: це фейк, фальшивка, маніпуляція, брехня, реклама і т.д., але зрозумів, що це наче косити бур’яни, а не виполювати їх із коренем, тобто такий метод вирішує проблему тільки на короткий час. Люди продовжують читати та поширювати часом відверті нісенітниці.
Add a commentЧас приймати відповідальні рішення
П'ятниця, 08 травня 2020, 14:44
Звернення Ініціативної групи «Першого грудня»
Пандемія COVID-19 змушує увесь світ задуматися над своєю найближчою долею і надає шанси розумним та сміливим країнам здійснити позитивні кроки у нове майбутнє. Україна за певних умов може бути серед таких успішних країн. Але багатьом важко повірити, що керівництво держави й суспільство спроможні прийняти відповідальні рішення.
Add a commentПро що мовчать наші підлітки у час пандемії?
П'ятниця, 20 березня 2020, 21:10
Про що мовчать наші підлітки у час пандемії коронавірусу і про що з ними обов’язково треба поговорити, розповідає Наталія Сиротич, канд. пед. наук, психолог БФ «Карітас-Київ».
– Пані Наталю, у мережі зараз багато статей про те, чим зайняти малих дітей під час карантину. І безліч порад, як дорослим з користю провести карантин, як дбати про ресурс і впоратися з тривогою й панікою… А як зараз підліткам? Які картинки й думки у їхніх головах? Що твориться на рівні їх почуттів?
Add a commentЛюди обирали нові обличчя і думали, що прийдуть нові цінності. Це не так, - Маринович
Вівторок, 10 березня 2020, 13:25
Чому Україна - trouble-maker для Європи, чого домагається Путін, як Зеленському заважає прагнення до популярності: інтерв'ю з Мирославом Мариновичем.
- Ви поставили підпис проти "12 пунктів", які були презентовані на Мюнхенській конференції. В одному з пунктів йдеться про "запуск всеукраїнського загальнонаціонального діалогу щодо визначення нової ідентичності України, який врахує погляд сусідів України”. Як ви це зрозуміли?
Add a commentЧитати далі: Люди обирали нові обличчя і думали, що прийдуть нові цінності. Це не так, - Маринович
Близько 300 надавачів соціальних та реабілітаційних послуг Київщини навчалися створенню умов для реалізації прав дітей у громадах
П'ятниця, 28 лютого 2020, 15:14
З 27 січня по 7 лютого 2020 року у Київській області для спеціалістів центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також представників релігійних організацій, які здійснюють соціальне служіння, проведено цикл тренінгів щодо інтегрованого підходу у громаді для забезпечення найкращих інтересів дитини в умовах процесу деінституціалізації, тобто реформування системи догляду за дітьми, який визначає пріоритетним сімейне виховання. Загалом протягом двох тижнів 3-денне навчання пройшли майже 300 учасників.
Більше статей...
Сторінка 8 з 91