Спільнота
Лист Блаженнішого Любомира до Президента України Віктора Януковича щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі
Четвер, 16 грудня 2010, 23:16
Київ,
Вих. Р-10/726
14 грудня 2010 року Божого
Високодостойному Пану
Вікторові Януковичу,
Президентові України
Високодостойний Пане Президенте!
Ознайомившись з Вашим Указом № 1085/2010 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», бажаю звернутися до Вас стосовно норми 7.7 цього Указу: «Вирішити в установленому порядку питання щодо ліквідації Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі», – та висловити свої зауваження і пропозиції.
Add a commentВоскресають там, де є могили
Середа, 15 грудня 2010, 00:20
Парламентські слухання на тему «Українці у світі» викликали суперечливі враження та емоції. З одного боку, начебто заслуговує на похвалу ініціатива народного депутата Петра Ющенка, який привернув увагу суспільства до численних канцлерів, патріархів, міністрів, кардиналів, царів і королів, інших визначних особистостей, що стали людським капіталом, інтелектуальним і соціальним ресурсом для інших країн і народів. А з другого, не важко побачити, що у цій галереї чимало тих, для кого Україна була «окраїною», або ж своєрідною екзотикою, місцем для різних сумнівних експериментів, а то й кісткою у горлі.
Add a comment«Не втрачайте надії на таїнство Примирення»: о. д-р Ігор Бойко про аборт та духовне зцілення після вчинення цього гріха
Середа, 01 грудня 2010, 23:48
Не боятися народити ще одну дитину, повірити, що Бог простив, та примиритися з ненародженою дитиною. На таких моментах духовного зцілення від гріха аборту наголосив член-кореспондент Папської академії "Pro Vita", декан філософсько-богословського факультету Українського католицького університету, керівник сертифікованої програми з біоетики «На службі охорони життя» о.д-р Ігор Бойко під час третього вебінару УГКЦ з біоетики на тему «Аборт, його історичні, юридичні та моральні аспекти. Духовне зцілення від гріха аборту».
Add a commentХристиянський вимір Бабиного Яру
Субота, 13 листопада 2010, 18:50
Історія Бабиного Яру в минулому сторіччі, зокрема в часи Другої світової війни страшна і повчальна. Десятки тисяч жертв – це реальна ціна за людську безвідповідальність і маніакальне бажання панувати над світом. Водночас – це повчальний урок для нинішнього покоління, яке має знати усю правду про одну з найбільших трагедій людства.
Не зважаючи на те, що в історичній літературі та публіцистиці здебільшого висвітлюється єврейський аспект теми, вже сьогодні можна стверджувати про український, в тому числі християнський вимір Бабиного Яру.
Add a commentКороткий виклад історичних дат, на які припадають найжорстокіші заборони рідної для українців мови
Середа, 10 листопада 2010, 08:53
1622 — наказ царя Михайла з подання московського патріарха Філарета спалити в державі всі примірники надрукованого в Україні “Учительного Євангелія”К. Ставровецького.
1696 — ухвала польського сейму про запровадження польської ови в судах і установах Правобережної України.
Add a commentБільше статей...
- Марк фон Хаґен: Історична наука не повинна залежати від того, хто прийшов до влади в країні
- Резолюція Симпозіуму "Морально-етичні аспекти штучного переривання вагітності"
- Синод не лише аналізував стан міграції, але й працював над програмою відповіді Церкви, – Владика Йосиф (Мілян)
- 7 млн українців є трудовими емігрантами, – Владика Йосиф (Мілян)
Сторінка 82 з 91