Спільнота
Дитина дарунок Божий!
Вівторок, 23 лютого 2010, 22:44
* Спіраль убиває дітей! При її вживанні зачаття відбувається, але дитина найчастіше вмирає в перші дні, тому що спіраль не дозволяє їй імплантуватися (закріпитися) в матці. Якщо відбувається затримка менструації, то це значить, що дитина все таки вижила. Треба зберегти їй життя. Спіраль перетворює здорову жінку в хвору (запалення і нагноєння в матці, яйцеводах, черевній порожнині, кровотечі, болі, недокрів'я...).
Add a commentРІЗДВО РАЗОМ
Неділя, 14 лютого 2010, 02:29
Попри всі стихійні лиха та епідемію грипу ми родиною вирішили зустріти Різдво не вдома, на Харківщині, а на Західній Україні. Відчувши, що це є Божою волею, я зателефонувала на Стрийщину до пані Марії. Без будь-яких вагань, легко і радісно, ця берегиня великої родини (має двоє дітей і четверо онуків, а на п'ятого чекають) запросила нас до себе не зважаючи ні на стихійні лиха, ні на епідемію. З пані Марією Николин ми познайомились в Києві на прощі. Зі сходу і заходу України їдуть прочани, віруючі різних конфесій, на освячену віками прощу до святої Софії.
Add a commentЄпископи УГКЦ про другий тур виборів Президента України
Неділя, 31 січня 2010, 23:39
Звернення
Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ
до вірних Української Греко-Католицької Церкви та людей доброї волі
з нагоди другого туру виборів Президента України
«Щасливий народ, що йому Господь – Бог його!»
(Псалом 143, 156)
Читати далі: Єпископи УГКЦ про другий тур виборів Президента України
«У Вифлеємі тайна явилась велика»
Понеділок, 18 січня 2010, 10:50
«Бог ся рождає», «У Вифлеємі тайна явилась велика», «Во Вифлеємі нині новина»! Усі знають і співають ці колядки, але хто є автором цих творів? Хто подарував нам радість слухати їх?
Остап Йосипович Нижанківський - композитор, диригент, громадський діяч. Народився 24 січня 1862 року, а відійшов у вічність 22 травня 1919 року.
Add a commentКонцерт: «Віфлеємська зірка: Слов’янський світ Барокко XVII-XVIII віків. Україна, Білорусь, Росія»
Понеділок, 11 січня 2010, 13:16
В 1-му відділі був вперше виконаний великий духовний твір «Літанія» Томаша Шеверовського, композитора 17-го століття (?– 1699), вчителя 1-го з відомих східно-слов’янських композиторів Миколи Ділецького (автора славнозвісної «Мусикійської граматики»). Музикознавець Ірина Герасимова у архівах Вільнюса віднайшла титульну сторінку цієї 6-голосної Літургії та 3 голоси в партіях. Add a comment
Більше статей...
Сторінка 84 з 91