Спільнота
«Тарасові Ночі» у спогадах Володимира Кальненка
Понеділок, 09 березня 2009, 12:43
Як кожен свідомий українець, я тоді ще юнаком - закінчив середню художню школу ім.. Тараса Шевченка, перед поїздкою у «далекі краї» на навчання до Академії мистецтв в Ленінград (Санкт-Петербург)\, вчинив вірно: я поїхав у Канів на Чернечу гору до Тараса Шевченка. І там, нищечком, у хустину взяв дещицю землі...
Тоді, юнаком, я ще не уявляв, яку ДОЛЮ мені уготовано життям, щоб там, вже студентом Академії, увійти в Комітет проведення Вечорів Тараса Шевченка при меморіальній мансарді-майстерні Т.Г. Шевченка. І обставини мої були - виключними - це було КОЛО ленінградських Шевченкознавців: П.В. Жур, Марія Комісарова, Микола Браун та інші. І тоді мені прийшла ДУМКА - не спати уніч з 9 на 10 березня - читати «Кобзар», «Літопис життя та творчості Т.Г. Шевченка». І до тих «Тарасових Ночей» спершу одиниці студентів-українців, а потім і мешканців міста над Невою, а в подальшому (отих лихих років 60-70-тих, коли і до пам‘ятника Шевченка, саме 22 травня, не ходи, бо будеш підданий навіть арешту) приїздили і з Києва, і зі Львову, Таллінну. І навіть на одній з тих «Ночей» був присутній праправнук Шафарика (Прага).
Читати далі: «Тарасові Ночі» у спогадах Володимира Кальненка
Как воспитывают?
П'ятниця, 13 лютого 2009, 13:04
Трагическая демографическая ситуация в наших странах, не сложилась сама по себе, а в значительной степени была вызвана искусственно. Это результат деятельности специальных институтов, учреждений и многочисленных людей, которые хотели достичь такого трагического или еще худшего положения, а некоторые желают этого и сейчас.
Их деятельность нужно прекратить.
«Обмежень, щоб стати учасником нашого фонду «Покрова» немає жодних»
Четвер, 29 січня 2009, 23:34
Інтерв'ю Володимира Ульянова про особливості недержавного пенсійного забезпечення та про діяльність пенсійного фонду «Покрова»Пропонуємо вам прочитати інтерв'ю з паном Володимиром Ульяновим, головою Наглядової ради всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів і компанії з управління активами «Всесвіт», консультантом проекту Світового банку запровадження пенсійної реформи в Україні, про недержавне пенсійне забезпечення загалом та про недержавний пенсійний фонд «Покрова» зокрема. Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів є одною із трьох компаній, яка обслуговує недержавний пенсійний фонд «Покрова».
У чому особливість недержавного пенсійного забезпечення сьогодні?
Недержавне пенсійне забезпечення - це життєва необхідність для кожної країни. Інакше ще його можна назвати - добровільне накопичувальне, персоніфіковане, тобто, індивідуальне збирання, тобто, формування своєї майбутньої пенсії. В цьому відношенні це є необхідним елементом для кожної країни. Жодна країна не може забезпечити пенсію тільки за рахунок держави і найбільш розвинуті країни вже давно це розпочали. Україна перейняла це відносно недавно, але врахували увесь світовий досвід, і особливість нашого закону в тому, що він включив у себе усі запобіжники, щодо забезпечення надійного зберігання, які наробив світ за цей час, а також той досвід впровадження недержавного пенсійного забезпечення, які мають наші найближчі сусіди, чи зі сходу чи з заходу, з півдня чи з півночі.
Читати далі: «Обмежень, щоб стати учасником нашого фонду «Покрова» немає жодних»
Виставка Володимира Кальненка
Четвер, 22 січня 2009, 16:59
Аскольдова могила у музиці кольорів
22 січня о 17 годині відбулася презентація виставки творів відомого художника Володимира Кальненка, котрий торік визначив точне місце, з якого Тарас Шевченко малював Аскольдову могилу.
Володимир Кальненко - відомий скульптор і дослідник життя і творчості Тараса Шевченка. Свого часу він пішки прийшов з Ленінграда до Києва і приніс з собою посмертну маску українського месії. Він є головою парафіяльної художньої ради церкви св. Миколая на Аскольдовій могилі.
Щорічний проект мистецького центру «Майстерня пісні»
П'ятниця, 26 грудня 2008, 13:31
Запрошуємо!
Щорічний проект мистецького центру «Майстерня пісні»
По Рождеству
Образ Свята в голосах, звуках, кольорах
«По Рождеству» збирає нас на своєрідний підсумок, післязвуччя традиційних зимових свят
Різдва - Нового року - Василя - Водохреща.
Цього року дарунок для нас усіх - співпраця трьох :
проект «Раса» - давні коляди і щедрівки: Наталя Половинка, Олена Костюк, Уляна Горбачевська
зірка сучасної авангардної музики
Клаус Кугель, Німеччина - ударні, перкусії
та креативна група Національного музею у Львові ім. А. Шептицького :
Остап Лозинський, Олександр Бриндіков - мультимедійний проект «Споглядаючи ікону».
Рай упразнився - Христос народився!
Читати далі: Щорічний проект мистецького центру «Майстерня пісні»
Більше статей...
Сторінка 89 з 91