Спільнота
Дзвінка душа не обірвалась
Середа, 10 грудня 2008, 14:52
Галина Левицька відзначалася дзвінким - від нього не сховаєшся - голосом, який будив усіх українських президентів, не гірше за каменярів Івана Франка. Попри свій молодий вік вона ще на початку тисячоліття стала визнаним дуаєном з-поміж журналістів на всіх прес-конференціях вищого і найвищого рівня, хоча ніколи не представляла жодну з «козирних» столичних газет. Зазвичай таких журналістів називають одночасно і паркетними і елітними, вона ж на відміну від більшості колег, була виразно елітною, але ні на грам не паркетною.
Борис Возницький передасть українські дерев’яні церкви до президентського «Мистецького арсеналу»
Субота, 06 грудня 2008, 16:54
Про проблеми збереження пам'яток народного зодчества говорили нині банкіри, депутати, меценати, мистецтвознавці та представники церкви на круглому столі «Дерев'яні церкви України під загрозою зникнення. Як врятувати унікальну спадщину», який відбувся у Львівському інституті банківської справи. - про це сьогодні, 5 грудня, повідомив кореспондент ЗІКу.Круглий стіл відбувся за участі ректора Університету банківської справи НБУ Тамари Смовженко, а проректора з наукової роботи цього навчального закладу Анжели Кузнєцової, директора Львівської галереї мистецтв Героя України Бориса Возницького, народного депутата Петра Писарчука, керуючого Львівською філією «Укрсоцбанку» Олега Сергеєва, начальника управління НБУ у Львівській області Марії Могильницької та інших. Оголошений у програмі виступ на тему «Проблематика збереження дерев'яних церков в Україні» начальниці управління культури і туризму ЛОДА Галини Дорощук не прозвучав.
Студенти УКУ і журналістика – що спільного?
Четвер, 20 листопада 2008, 21:55
19 листопада 2008 відбулася подія якої ще за 14 років відновленої діяльності Українського Католицького Університету не було. Перший раз в цих стінах відбулася конференція від початку і до кінця організована і проведена студентами УКУ. Тема конференції - «Стан релігійних ЗМІ в УГКЦ».
Ініціаторами заходу були члени Студентської Ради (орган самоуправління студентів УКУ). Робота конференції була побудована таким чином, що спочатку учасники конференції мали змогу ознайомитися зі станом християнських ЗМІ греко-католицької Церкви, а потім поділитися своїми враженнями, пропозиціями і побажаннями під час роботи в групах.
Що ми знаємо про Батурин?
Вівторок, 18 листопада 2008, 19:19
Батурин в українській історії він пов'язаний із часами козацьких вольностей і такими гетьманами, як Дем'яном Многогрішним, Іваном Самойловичем та Іваном Мазепою. Тому, коли з'явилась можливість здійснити екскурсійну поїздку до Батурина 15 листопада, яку організував отець Олександр Приліп із церкви на що Лівому березі, з радістю приєднався до них. Нас зібралось небагато, 30 чоловік, з Аскольдової Могили лише четверо. Екскурсія по Батурину почалась із замку Івана Мазепи. Та про, що тут був замок свідчить валовий напис та гранітна таблиця, адже у 1708 році Батурин було вщент зруйновано. Ушанувавши пам'ять гетьмана екскурсія вирушила, далі.
До Бога лине "Пісня серця"
Середа, 22 жовтня 2008, 22:07
Незважаючи на осінню прохолоду на вулиці, у залі Будинку художника, що на Львівській площі м. Києва, панувала атмосфера любові і тепла. Саме тут 18 жовтня 2008 року дарували свою любов і пісню переможці IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу сучасної духовної пісні «Пісня серця» та літературного конкурсу «Християнство очима і серцем дітей», що проходив в рамках святкування 1020-ліття Хрещення Русі-України. Add a commentБільше статей...
Сторінка 90 з 91