Головна

Християнське вчення

«Служіння молоді вимагає від наших отців бути найсучаснішою частиною Церкви: гнучкими, відкритими, усміхненими», — Глава УГКЦ

Понеділок, 12 лютого 2024, 21:12

Завершенням Форуму душпастирства молоді УГКЦ, який 9–11 лютого проходив у Києві, стала Архиєрейська Божественна Літургія в Патріаршому соборі Воскресіння Христового та зустріч його учасників з Отцем і Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом, яка відбулася у новій Синодальній залі Патріаршого центру.

Після короткого представлення напрацювань за дні роботи форуму, які проаналізував о. Роман Демуш, Глава УГКЦ звернувся до молоді та тих, хто для неї служить.

Add a comment

Читати далі: «Служіння молоді вимагає від наших отців бути найсучаснішою частиною Церкви: гнучкими, відкритими, усміхненими», — Глава УГКЦ

 

«З очима, прикутими до Дитятка Ісуса, благаю миру для України»: Різдвяне послання Папи Франциска

Понеділок, 25 грудня 2023, 19:58

Опівдні 25 грудня 2023 року Папа Франциск звернувся до Риму та свіу з наступним Різдвяним посланням:
Дорогі браття й сестри, благодатного Різдва!

Погляд і серця християн усього світу звернені до Вифлеєму; там, де в ці дні панують біль і тиша, пролунала віками очікувана звістка: «Сьогодні народився вам Спаситель, Він же — Христос Господь» (Лк. 2, 11). Це слова ангела, що пролунали у вифлеємському небі, і вони звернені також до нас. Знати, що Господь народився для нас, що вічне Слово Отця, безмежний Бог, оселився серед нас, сповнює нас довірою й надією. Він став тілом, Він прийшов, «щоб оселитися між нами» (Ів. 1, 14): ось новина, яка змінює хід історії!

Add a comment

Читати далі: «З очима, прикутими до Дитятка Ісуса, благаю миру для України»: Різдвяне послання Папи Франциска

 

Венедикт Алексійчук

Четвер, 06 липня 2023, 19:56

Важливо наголосити, що все Господь нам дає, щоб ми служили іншим. Він усе дає мені це з якоюсь метою. Тому так важливо питати себе, для чого Господь послав мені те чи інше. Кожен із нас має якусь місію і є важливий для Бога. Важливо любити тих людей, яких Бог поставив на моїй життєвій дорозі.

Завжди доречно запитувати себе, як я можу послужити тим, хто на моїй життєвій дорозі. Завжди можемо щонайменше виділити час і увагу.  Важливо бути свідомим своє місії саме у цей історичний час. А скільки у світі є нещастя й убогости, самотности й смутку, болю й страждання!

Add a comment

Читати далі: Венедикт Алексійчук

   

«Символ віри»: заглянути у майбутній вік

П'ятниця, 23 квітня 2021, 10:28

his-beatitude-45-2У 45-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над дванадцятим членом «Символу віри»: «Вірую в життя майбутнього віку». Нижче пропонуємо текстову версію катехизи.

Слава Ісусу Христу!

Дорогі в Христі брати і сестри, сьогодні ми завершуємо нашу мандрівку через члени «Символу віри» – той збір головних істин християнської віри. Cьогодні ми роздумуватимемо над завершальним, дванадцятим членом «Символу віри», який нам каже, що ми віримо в життя майбутнього віку. Ця остання частина «Символу віри» проголошує, що ми, як створіння, як люди, як Божі сини і доньки,  створені не для смерті, а для життя. Ми вже говорили про віру християн у воскресіння і в попередніх наших роздумах.

Add a comment

Читати далі: «Символ віри»: заглянути у майбутній вік

 

«Символ віри»: яким буде наше воскресіння і чи всі воскреснуть?

Вівторок, 06 квітня 2021, 14:24

his-beatitude-44-2У 44-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над одинадцятим членом «Символу віри»: «Очікую воскресіння мертвих». Нижче пропонуємо текстову версію катехизи.

Слава Ісусу Христу!

Дорогі в Христі брати і сестри, продовжуємо наші роздуми над членами нікейсько-царгородського «Символу віри», який становить осердя, збір головних істин віри нашої Церкви. Сьогодні ми роздумуватимемо над одинадцятим членом «Символу віри»: «Очікую воскресіння мертвих».

Add a comment

Читати далі: «Символ віри»: яким буде наше воскресіння і чи всі воскреснуть?

   

Сторінка 2 з 117

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/