Головна

Спільнота

Глава УГКЦ просить вірних Церкви долучитися до збору пожертв для фонду «Андріїв гріш»

Вівторок, 03 грудня 2019, 20:19

shav4yk

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав звертається до духовенства та мирян УГКЦ долучитися до збору коштів для благодійного фонду «Андріїв гріш».

Як мовиться у листі до духовенства, щороку спільнота Української Греко-Католицької Церкви робить добру справу: у день святого апостола Андрія Первозваного складає пожертву у фонд «Андріїв гріш», який призначений для реалізації душпастирських і соціальних ініціатив нашої Церкви. Згідно з рішенням Синоду Єпископів УГКЦ, з 2007 року збірка проводиться щороку в усіх архиєпархіях, єпархіях та екзархатах Церкви.

Add a comment

Читати далі: Глава УГКЦ просить вірних Церкви долучитися до збору пожертв для фонду «Андріїв гріш»

 

Радянсько-фінська війна 1939–1940 років: уроки для сучасної України

Понеділок, 02 грудня 2019, 00:00

vijnaЦього року виповнюється 80-ліття з початку радянсько-фінської, так званої «зимової війни» 1939–1940 років. Не думаю, що на цю дату в нас особливо звертатимуть увагу. А шкода…

Справа не лише в тому, що чимало українців змушені були воювати в складі Червоної армії в далекій Фінляндії. І що деякі українці добровільно прибули в Фінляндію, аби допомогти відстояти незалежність цієї країни від більшовицької навали. Серед них був і письменник Юрій Горліс-Горський, який там формував військові загони із полонених українців-червоноармійців, що мали захищати фінів. Подорож до цієї країни він відобразив у двох статтях «Фінляндія» та «Подорожні зиґзаґи».

Add a comment

Читати далі: Радянсько-фінська війна 1939–1940 років: уроки для сучасної України

 

У КИЄВІ ЗАВЕРШИВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СУСПІЛЬНИЙ ФОРУМ СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАД

Середа, 27 листопада 2019, 20:02

Oranta2


26 листопада в Києві відбувся Всеукраїнський Суспільний Форум «Участь активних громадян  у соціальному розвитку громад», який започаткувала Релігійна Місія Римо-Католицької Церкви в Україні «Карітас-Спес». Метою якого є представлення ролі  активних громадян, наділених вірою, у розвитку громад, представляючи проєкти соціальних служінь та залучення до співпраці місцевих, регіональних, національних і міжнародних партнерів з боку громад, влади та бізнесу. Загалом у Форумі взяли участь близько 80 осіб з 15 областей України. Це активісти релігійних громад, директори та працівники «Карітас-Спес», а також донори та партнери Місії. Про це РІСУ повідомили у «Карітас-Спес».

Add a comment

Читати далі: У КИЄВІ ЗАВЕРШИВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СУСПІЛЬНИЙ ФОРУМ СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАД

   

«Вибір є завжди. Навіть сьогодні. Особливо сьогодні.»

Четвер, 21 листопада 2019, 16:00

D545C2ECЗа нашу і вашу гідність

Про зиму 14-го відразу ж почали говорити як про історію. Себто, не просто в минулому часі, а в минулому часі, що скінчився, застиг, обірвався. Щойно почалася весна, яка так і не стала «русской», з’явилися спогади й мемуари, ритуали й традиції. Події зими непомітно отримали своє офіційне звучання. Конспірологічні версії й теорії змови до уваги особливо не брались, тож невимушено підхоплена владою ця нова оповідь стала частиною цілком офіційної історії.

Add a comment

Читати далі: «Вибір є завжди. Навіть сьогодні. Особливо сьогодні.»

 

«З Богом і для Бога»

Четвер, 21 листопада 2019, 13:18

photo_2019-11-21_12-17-09Вже зовсім скоро, 30 листопада, у суботу, на Парафії Св. Миколая Мирлікійського на Аскольдовій Могилі у класах Катехитичної Школи (КШ) Блаженної пам’яті Любомира Гузара «Бути Людиною» відбудеться четвертий день освітнього англомовного табору «Jesus is my Lord» для дітей віком від 8 до 16 років. Свого роду – це «модерна» річна катехизація, певне новаторство у «класичному» розумінні катехизи, запроваджена катехитом, адміністратором КШ Любов’ю Михайлюк разом з основними виконавцями – навальними лідерами ХОП. Такий новітній спосіб катехизації проходить з благословення пароха церкви, отця Ігоря Онишкевича та за підтримки голови КШ сестри Марти Воловець ССНДМ.

Add a comment

Читати далі: «З Богом і для Бога»

   

Сторінка 10 з 90

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/