Папа: Якісна комунікація вимагає стертих підошв
Субота, 23 січня 2021, 17:29
«Прийди та подивися» (Ів 1,46). Комунікувати, зустрічаючи людей там, де вони перебувають, такими, якими вони є», – це тема Послання Папи Франциска на 55-й Всесвітній день суспільних комунікацій, оприлюдненого напередодні спомину святого Франциска Сальського.
«Запрошення “прийти та подивитися”, яким супроводжуються перші зворушливі зустрічі Ісуса з учнями є також методом кожної справжньої людської комунікації», – цим ствердженням Папа Франциск розпочинає своє послання на 55-й Всесвітній день суспільних комунікацій, що відзначатиметься 16 травня 2021 року.
Add a commentЧитати далі: Папа: Якісна комунікація вимагає стертих підошв
УГКЦ запрошує до спільної екуменічної молитви онлайн
П'ятниця, 22 січня 2021, 17:53
У неділю, 24 січня 2021 року, о 18.00 в рамках Тижня молитов за єдність християн в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві відбудеться екуменічний Молебень. Молитву в прямому ефірі транслюватиме «Живе телебачення», тому приєднатися до неї зможе кожний охочий.
Екуменічний Молебень очолить владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви.
Add a commentЧитати далі: УГКЦ запрошує до спільної екуменічної молитви онлайн
Не забувати про обійми, аби підвестися разом після пандемії
Понеділок, 11 січня 2021, 09:39
В період, коли людям потрібно дистанціюватися одні від одних, аби запобігти поширенню пандемії, пригадуємо наскільки важливими є обійми. П’ять років тому в одній із своїх проповідей Папа Франциск говорив про милосердя і обійми Бога.
Обійми не є другорядним елементом життя. Соціальне дистанціювання, спричинене пандемією, глибоко змінило структуру людських взаємостосунків: відсутність можливості обійняти рідну і близьку людину чи друга часто призводить до почуття ізоляції, смутку й самотності.
Add a commentЧитати далі: Не забувати про обійми, аби підвестися разом після пандемії
Конгрегація Віровчення про моральну допустимість щеплень від Covid-19
Вівторок, 22 грудня 2020, 12:02
Конгрегація віровчення оприлюднила «Заувагу щодо моральності використання деяких вакцин анти-Covid-19», затверджену Святішим Отцем.
У випадку, якщо не існує альтернативного доступу до «етично бездоганних» вакцин, «морально прийнятним» є використання вакцин проти Covid-19, в розробці та виробництві яких використовувалися клітинні лінії, що походять з абортованого плоду. Однак, це жодним чином не повинно сприйматися як моральне схвалення використання таких клітин, а на розробниках, виробниках і владі лежить обов’язок дбати про те, щоб були доступними етично прийнятні вакцини. Про це йдеться в оприлюдненій 21 грудня 2020 р. «Заувазі щодо моральності використання деяких вакцин анти-Covid-19», приготованій Конгрегацією віровчення. Документ за підписом префекта та секретаря цього відомства, був представлений Святішому Отцеві під час аудієнції, наданої кардиналові Луїсові Ладарії 17 грудня. Папа схвалив його для оприлюднення.
Add a commentЧитати далі: Конгрегація Віровчення про моральну допустимість щеплень від Covid-19
Єпископи України: «Ми вдячні вірянам за посилену молитву та дотримання карантинних приписів»
Четвер, 10 грудня 2020, 11:40
Спільне комюніке греко-католицьких і римсько-католицьких єпископів в Україні з приводу карантинних обмежень в країні.
Зібрані у Львові-Брюховичах, ми, Католицькі Єпископи, що виконуємо своє служіння в Україні, звертаємося до всіх вірних наших Церков, як рівно ж до всіх співвітчизників, аби виразити нашу солідарність та молитовну близькість у ці дні боротьби з пандемією коронавірусної хвороби.
Add a commentБільше статей...
- П’ятдесять п’ять років після взаємного зняття католицько-православних анафем
- «Не можуть гроші бути цінніші за людське життя» - Глава УГКЦ під час зустрічі Всеукраїнської ради Церков з Прем’єр-міністром України
- В Україні вводять «карантин вихідного дня». На релігійних заходах — не більше 20 людей
- В Україні відзначать десятиріччя Всеукраїнського «Дня молитви за сиріт»
Сторінка 10 з 104