Пригоди італійського священика на Донбасі
П'ятниця, 21 серпня 2009, 22:55
У міста Димитрово Донецької області два дні перебував священик із Флоренції Володимир Волошин, якого запросив о. Іван Василенко, парох греко-католицької церкви святих верховних апостолів Петра і Павла.
«Протягом багатьох днів я буду осмислювати побачене. Взагалі, дуже боявся їхати на Донеччину, бо чутки ходили не дуже добрі, а виявилося навпаки», повідомив священик з Італії ІА «Оранта»
Збірник історій католицьких парафій сходу України
П'ятниця, 21 серпня 2009, 22:53
19 вересня у м. Донецьку виходить у світ духовна книга священика о. Василя Пантелюка «Проповідуй і вчи», присвячена 60 річчю владики Донецько-харківського екзархату Степана Менька, а також 25-річчю його священства.
Читати далі: Збірник історій католицьких парафій сходу України
Глава УГКЦ візьме участь у відкритті виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва в’язнів
Вівторок, 18 серпня 2009, 21:12
19 серпня 2009 року о 10.00 у виставковому залі храму Св. Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви (Київ, Вознесенський узвіз, 7), відбудеться відкриття експозиції образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва засуджених, які відбувають покарання в установах позбавлення волі.
«Маємо пам’ятати, що все йде поволі»
Середа, 05 серпня 2009, 23:11
Глава УГКЦ Блаженніший Любомир (Гузар) - це людина, яка наче знає майбутнє, дивиться в нього і з огляду на свою візію творить сьогодення. Блаженніший завжди відверто говорить про процеси, які відбуваються в Україні та світі, це надзвичайно розумна, мудра та водночас проста у поведінці та слові людина.
Про погляд на важливість ролі священнослужителів у час духовної, перш за все, а не фінансової, кризи, аналіз політичної ситуації у країні, майбутній візит Патріарха всія Русі Кирила - в ексклюзивному інтерв'ю ZAXID.NET із Главою УГКЦ Блаженнішим Любомиром (Гузаром).
СБУ збирається розсекретити нові докази репресій в СРСР проти УГКЦ
Понеділок, 03 серпня 2009, 23:27
«Хтось міг би сказати, що знайдення документу (йдеться про лист Хрущова до Сталіна, про який нещодавно повідомила Австрійська католицька інформагенція, - авт.), який доводить причетність керівництва СРСР до знищення Української Греко-Католицької Церкви не є жодною сенсацією, а його публікація - взагалі зайва річ, адже усім і так було відомо, хто виніс смертний вирок УГКЦ, в яких кабінетах зароджувалися плани і координувалися дії, скеровані на її цілковите знищення. Справді, упродовж усього повоєнного часу, а в Україні - за роки незалежності, з'явилося чимало книг і публікацій, які доводять однозначно: за проектом знищення УГКЦ стоїть сталінський режим і його вірні слуги», - сказав Владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, коментуючи інформацію про лист Микити Хрущова до Йосипа Сталіна, в якому тодішній керівник компартії УРСР звітується про виконану роботу у справі ліквідації УГКЦ (текст документу можна прочитати за цим посиланням).
Читати далі: СБУ збирається розсекретити нові докази репресій в СРСР проти УГКЦ
Більше статей...
Сторінка 91 з 104